0513-35593531

مشهد - ابتدای جاده شاندیز - مقابل مدرس 11 - تالار آندریا

Top

اطلاعات مسابقه رالی جام آندریا

تالار عروسی و باغسرای آندریا / اخبار روز  / اطلاعات مسابقه رالی جام آندریا
رالی آندریا

اطلاعات مسابقه رالی جام آندریا

مسابقه رالی جام آندریا در تاریخ جمعه مورخه ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ همزمان با ولادت با سعادت حضرت ثامن الائمه (ع) در مشهد برگزار گردید.
در این مسابقه بیش از ۲۰۰ خودرو شرکت کردند که اکثر آنها خودروهای خود را با موضعات مشخص شده شامل ولادت امام رضا (ع) – تالار آندریا – برج آرمیتاژ – مبلمان ماندگار – جیتکس و شرکت شاهسوند طراحی نموده بودند.
این مسابقه با استقبال بی نظیری از طرف هموطنان مواجه گردید بطوری که علاوه بر شهرهای اصفهان، تهران، قزوین و…. در این جام شرکت نمودند.
از نکات قابل توجه این دوره از مسابقات حضور ۲۰ خودرو جنسیس کوپه جهت انجام امور تشریفات، تصویر برداری و غیره بود که تعداد ۲۰ دستگاه موتور سیکلت هارلی دیویدسون آنها را اسکورت مینمودند.
از شاخصه های متفاوت این مسابقه علاوه بر استقبال زیاد هموطنان پوشش یکدست شرکت کنندگان، داوران، امور اجرایی و…. بود که علی رغم شلوغی زیاد این لباس ها از دور مشخص و قابل رویت بود.
از دیگر نکات قابل توجه حضور شومن معروف کشور علیرضا حقانی به همراه گروه تصویربرداری سیار بود که در غالب تهیه گزارش و مصاحبه در جای جای این مسابقه اقدام به ضبط می نمودند.

در خاتمه این مسابقه در فضای مقابل تالار آندریا تعدادی از رانندگان حرفه ای با خودروهای کوپه اقدام به انجام عملیات نمایشی (دریفت) نمودند که با استقبال گسترده حضار مواجه گردید.
لازم به ذکر اینکه تاریخ مراسم اختتامیه همراه با اعلام نفرات اول و اهدا جوایز متعاقبا اعلام میگردد.
در خاتمه از همکاری صمیمانه ریاست محترم هیات موتور سواری و اتومبیل رانی استان جناب آقای رضا رمضانی و سایر همکاران آقایان جبینی، نعیمی، خاکبان، توتونچی، هیئت داوران و پرسنل محترم آندریا و سایر کسانی که ما را در برگزاری مسابقه رالی جام آندریا یاری نمودند صمیمانه سپاسگذاری مینماییم.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بفرستید