0513-35593531

مشهد - ابتدای جاده شاندیز - مقابل مدرس 11 - تالار آندریا

Top
تالار آندریا
شما و آندریا

از آنجایی که یکی از مهمترین اهداف آندریا دور کردن استرس و نگرانی مراسم از خانواده میباشد لذا پس از انعقاد قرارداد از طریق کانکشن های مختلف در کنار عروس خانم ها و آقا دامادها هستیم و تا روز برگزاری مجلس نکات لازم در مورد نحوه برگزاری مراسم و نحوه انعقاد قرارداد های آتلیه ، مزون و... اطلاعات و مشاوره های لازم را در اختیار آنها قرار میدهیم.

تالار آندریا
طراحی و برنامه ریزی

از دیگر ویژگی های تالار آندریا داشتن برنامه و سناریو برای مراسم عروسی است بطوری که از ابتدای مراسم تا آخر آن زمانبدی دقیق شده و برنامه های مشخص شده طبق این سناریو اجرا میگردد. برنامه ریزی دقیق و جلسات هماهنگی با عروس و داماد قبل از مجلس باعث میشود مجالس در این تالار هر چه با شکوه تر و منظرم تر برگزار شود و از طرفی استرس را از عروس و داماد و خانواد های آنان دور میکند.

تالار آندریا
سالن های مجلل و بدون ستون

از عمده ترین امتیازات سالن ها و تالار میتوان به سقفهای بلند و بدون ستون آنها اشاره نمود که جلوه سالنها را هر چه باشکوه تر نشان میدهد. تم رنگی سالنها سفید و طلایی است که بک گراند مناسبی جهت عکس و فیلم میباشد. همچنین کلیه سالنها با جدیدترین میزها و صندلی های مبله تجهیز شده و جدیدترین تجهیزات نوری، صوتی و تصویری داخل سالنها با کیفیت بسیار مطلوب تعبیه شده است.

تالار آندریا
طراحی فضای بیرونی بسیار زیبا

آندریا با داشتن فضای سبز بسیار زیبا و دلنشین و همچنین بکارگیری مناسب عناصر طبیعی و گیاهان زینتی در فضای سبز علاوه بر ایجاد محیطی مناسب و دل انگیز جهت چیدمان میز و صندلی مجالس فضای زیبا و لوکیشن های متعدد عکاسی را خلق نموده است. ما در مجموعه تالار و باغسرای آندریا سعی نمودیم تا بهترین امکانات و خدمات رفاهی را برای برگزاری یک مجلس باشکوه، مجلل و به یادماندنی برای مهمانان فراهم آوریم.

گالری تصاویر تالار آندریا

تالار آندریا تالار آندریا تالار آندریا
تالار آندریا تالار آندریا تالار آندریا
تالار آندریا تالار آندریا تالار آندریا
تالار و باغسرای آندریا

این باغ در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع در منطقه خوش آب و هوای ابتدای جاده شاندیز در سال ۱۳۸۶ تاسیس شده است. این تالار با بیش از دو هزار متر فضای مسقف دارای سالنهای مجلل و مجزا برای بانوان و آقایان میباشد. طرفیت تابستانی ۸۰۰ نفر و زمستانی ۶۰۰ نفر بوده و از سال ۱۳۹۰ تا کنون همه ساله واحد ممتاز استان خراسان بوده است. آندریا را میتوان در دو قسمت خلاصه نمود: اولا برگزاری مجالس منظم و دوم با شکوه و دور کردن استرس و دغدغه مراسم از صاحبان مجالس مخصوصا عروس و داماد.

چرا باید آندریا را انتخاب کنیم؟

در تالار و باغسرای مجلل آندریا میتوانید انواع خدمات و امکانات رفاهی را با بهترین کیفیت تجربه نمایئد

تالار آندریا
خدمات تشریفاتی

دی جی / وی جی / مراسم ورودی آریایی / آتش بازی / سفره عقد با طراح های متنوع / مه سرد / جایگاه مخصوص برش کیک / مهمان داران حرفه ای / طاق حریر / درخت یادبود

تالار آندریا
خدمات خاص

گل آرایی ماشین عروس / اجاره انواع ماشین عروس / کندی بار / سوییت بار / آبشار شکلات / تری دی پینتینگ / میان وعده باربیکیو / اجرای مراسم تانگو / میز نوشیدنی سرد / هدیه یادبود / نقش حنا / ترانسفر فرودگاهی / بادیگارد / ساقدوش

تالار آندریا
خدمات رفاهی

مدیربرنامه عروس / چایخانه سنتی / لمکده آقایان / دسته گل عروس / معرفی حرفه ای ترین آتلیه و مزون عروس / اتاق کودک / نمازخانه / راهنما و مشاوره عروسی و برنامه ریزی

انواع منو غذا

تالار و باغسرای آندریا دارای تنوعی بی نظیر از منوهای غذایی برای شب عروسی می باشد

منو سلف سرویس آندریا
منو پرسی تالار آندریا
منو پرسی تالار آندریا
منو پرسی تالار آندریا


تالار آندریا روی نقشه

تالار آندریا